Zdrowie w prezencie Placówki medyczne i badania Czy warto wybierać laktatory szpitalne?

Czy warto wybierać laktatory szpitalne?

laktatory szpitalne

Laktatory szpitalne to profesjonalny sprzęt, który z powodzeniem użytkowany jest na wielu oddziałach położniczych w kraju. Co ważne, aparaty w wielu wypadkach mogą być wypożyczane przez pacjentki oraz użytkowane poza placówkami medycznymi.

Czym cechują się laktatory szpitalne?

Laktatory klasy szpitalnej są niezwykle efektywne w stymulacji oraz podtrzymaniu laktacji na odpowiednim poziomie. Poza tym, są one bezawaryjne oraz dostosowane do częstego oraz długotrwałego używania.

Na jakie cechy urządzenia warto zwrócić uwagę?

Godne polecenia laktatory wyposażone są w dotykowe panele, które umożliwiają szybką i wygodną zmianę ustawień urządzenia oraz dostosowanie warunków jego pracy do bieżących potrzeb użytkowniczki. Urządzenia mają w tym przypadku możliwość zmiany ilości cykli, intensywności pracy i siły ssania. Dużym zainteresowaniem kobiet karmiących cieszą się urządzenia, które umożliwiają efektywne odciąganie pokarmu z obu piersi równocześnie, co umożliwia znaczne ograniczenie czasu niezbędnego do ich pełnego opróżnienia. Więcej na MilkLab.pl.

laktatory szpitalne

Jakie inne zalety posiadają dobrej klasy laktatory szpitalne?

Dobry sprzęt posiada odpowiednie zabezpieczenia, które chronią pokarm przed zanieczyszczeniem, a urządzenie – przed zalaniem i uszkodzeniem. W ten sposób mleko chronione jest przed rozwojem patogenów chorobotwórczych, w tym: bakterii czy pleśni oraz wilgoci, a przewody urządzenia nie wymagają żmudnego czyszczenia. Poszczególne elementy mające kontakt z pokarmem są wykonane z materiałów wolnych od BPA i DEHP, dzięki czemu mogą być stosowane nawet w przypadku wcześniaków. Wysokogatunkowe laktatory posiadają również poręczne uchwyty umożliwiające wygodne przenoszenie urządzeń oraz ergonomiczne podstawki, które służą do odstawiania woreczków czy butelek podczas odciągania. Wypływa to na wygodę użytkowania oraz dużą mobilność urządzeń.

Related Post