Zdrowie w prezencie Zdrowie Nawet do 600 g na 1 kwiat – popularna Amnesia haze

Nawet do 600 g na 1 kwiat – popularna Amnesia haze

amnesia haze

Istnieje mnóstwo szczepów, które powinien sprawdzić każdy, kto jest zainteresowany uprawą lub korzystaniem z medycznej konopi. W przypadku kultowych odmian warto przejrzeć takie pozycję jak Amnesia haze. Na co można liczyć wybierając nasiona tego gatunku? Odpowiedz na to pytanie znajdziesz poniżej.

Ogromny plon już w 12 tygodni

Plony, które oferuje Amnesia haze są wyjątkowo duże. Nie trzeba się martwić o to czy poradzimy sobie z uprawą jako początkujący, ponieważ istnieją nasiona autoflowering. Dostępne są również opcje CBD, a także o obniżonej wartości THC. Decydując się na nasiona Amnesia haze możemy spodziewać się, że roślina, która z nich wyrośnie będzie posiadała około półtora metra wysokości. W zamian za nasze starania otrzymamy roślinę z gatunku sativa. To znaczy, że po jej skonsumowaniu będziemy bardziej pobudzeni, ale będzie miało to przede wszystkim wpływ na nasz umysł. 

Uczucie euforii to główny efekt amnesia haze

amnesia haze

Uczucie szczęścia i uniesienia będzie trwało około 3 godzin, po czym nastąpi niewielki relaks, a także będziemy mieli ochotę na krótką drzemkę. Warto zauważyć, że nie jest to najlepsze dla osób wrażliwych, ponieważ może on wprawiać w stan niepokoju, a także wytwarzać charakterystyczną paranoję. Nie jest więc zalecany dla osób, które cierpią na stany lękowe oraz dla osób chcących mieć jedynie efekt medyczny. W tym przypadku sprawdziłaby się wersja CBD.

Można też zauważyć, że osoby konsumujące tę roślinę są chętne na jedzenie, a także ich usta i oczy są dość wyschnięte. Sama konopia ma smak i zapach ziołowy. Mircen i kariofilen razem zapewniają nieco ostry posmak.

Related Post