Zdrowie w prezencie Zdrowie Wszechstronna konopia „Kush” – indica, sativa lub wszystko w jednym

Wszechstronna konopia „Kush” – indica, sativa lub wszystko w jednym

kush

Kush to nie tylko jedna odmiana. To cała grupa, która pozwala nam na wyhodowanie praktycznie jakikolwiek rośliny o samodzielnie zdefiniowanych właściwościach. Można liczyć na to, że w tej grupie znajdziemy indica, sativę, hybrydę. Każda z tych odmian będzie działała nieco inaczej. Wybierając kush możemy spodziewać się bardzo wytrzymałych roślin i plonu, który będzie zadowalał nas przez długi czas. Czego można spodziewać się po tych roślinach?

Kush to legendarna grupa odmiany, które zasłynęły w Kazachstanie, Pakistanie i Indiach

Marihuana występuje w tysiącach, jeżeli nie dziesiątkach tysięcy odmian. Najpopularniejszą odmianą jest haze, a grupa kush nie odbiega od niej wcale popularnością. Co sprawia, że te rośliny są tak chętnie wybierane przez hodowców?

Jest kilka powodów. Przede wszystkim tego rodzaju rośliny są bardzo odporne. Szansa na to, że coś pójdzie nie tak wynosi praktycznie zero. Właściwie niektórzy mówią o tym, że tego rodzaju rośliny są niczym kaktusy wśród konopi i dla uprawiających stanowią oddzielną grupę.

Co ma do zaoferowania kush w praktyce?

Kush w praktyce jest bardzo przestronną grupą. Wybierając OG Kush możemy liczyć na atrakcyjną w działaniu hybrydę, która działa bardzo energetyzująco na samym początku, a jej działanie zwieńczone jest relaksującym i przyjemnym hajem. Kreatywność w tym przypadku może utrzymywać się nawet do 6 godzin.

Jeśli chodzi o master kush, mamy do czynienia z indicą, która powoduje głęboki relaks i odprężenie na dwie godziny. Zwykle jest ona wybierana przez entuzjastów tak zwanego couch-lock.

Niezależnie od tego, którą roślinę z rodziny kush wybierzesz, możesz liczyć na wysoki poziom stężenia THC, który wynosi przynajmniej 20%. Nie można kupić po prostu topów. Trzeba kupić najpierw nasiona, które trzeba uprawiać w lokalizacji, gdzie uprawa jest legalna. Nie można tego robić w Polsce bez zezwolenia.

Jak wybrać rośliny do uprawy? Najlepiej kierować się opiniami innych i wybrać nasiona od sprawdzonego dostawcy, który informuje osoby kupujące o tym, z jakich szczepów powstała dana odmiana. Zawsze powinniśmy pamiętać, że w krzyżówkach powinien znaleźć się kush.

Related Post