Zdrowie w prezencie Zdrowie Nasiona White Widow

Nasiona White Widow

white widow

Z pewnością nasiona White Widow były już testowane przez niejednego groomera. To roślina popularna, która wykazuje właściwości medyczne. Jakie ma cechy WW? Skąd wynika popularność tej odmiany marihuany? Czym wyróżnia się roślina?

White Widow

Nie bez powodu mówi się, że White Widow nie jest najprostsza w uprawie. Rośnie wysoko, a plony są często wybitne i spore. Jednak nie jest to główny powód hodowli Białej Wdowy. Przede wszystkim nasiona mają moc, jakie doceni wiele osób. Cechą jest tutaj ostry i intensywny zapach, jaki należałoby filtrować. Okazuje się, że ta odmiana nie jest ściśle medyczna, jednak wielu użytkowników docenia jej przeciwbólowe właściwości. Co ciekawe, WW jest nagradzana w wielu konkursach, także w związku ze swoim ciekawym, wielokolorowym wyglądem. 

Czym wyróżnia się White Widow

white widow

Jest to legendarna odmiana konopi, jaką dostaniemy praktycznie w każdym coffee shopie. Początku uprawy przypadają na rok 1994, a oryginalna WW to połączenie Sativy pochodzącej z Brazylii i Indici z południowych Indii. Legenda wskazuje, że Biała Wdowa jest rezultatem selekcji i hodowli w górach Kerala, co miało na celu stworzyć bogate w żywicę konopie. Nie zapominajmy o tym, że WW obfituje w micren – jest to bardzo dobry środek rozluźniający i przeciwbólowy. Wykorzystywany jest z powodzeniem w terapii neuropatii i nudności. Dzięki naturze Indica jest także kompanem do wypoczynku. Dobre właściwości przeciwbólowe są doceniane przez wiele osób. 

White Widow rośnie wysoko i osiąga spore plony. Wyróżnia się intensywnym zapachem, który trzeba filtrować. WW jest znana przez miłośników konopi na całym świecie.

Related Post