Zdrowie w prezencie Placówki medyczne i badania Odmiana marihuany „White Widow”

Odmiana marihuany „White Widow”

Marihuana White Widow


Odmiana marihuany „white widow” to z całą pewnością jedna z najbardziej znanych odmian tej rośliny. Jest hybrydą, co oznacza, że ma zrównoważone geny, jest to w 50% indica oraz w 50% sativa. Ta odmiana konopi indyjskiej potrafi osiągać nawet do 2 metrów. Pąki (topy) white widow (https://nasionamarihuany.pl/indoor/white-widow-14) osiągają stężenie 19% THC, co sprawia, że jest to całkiem mocna odmiana. Uprawiając tę odmianę w domowych warunkach (indoor) może osiągnąć zbiory rzędu 450-500 gramów kwiatostanów na każdy metr kwadratowy, natomiast uprawiając na zewnątrz (outdoor) można osiągnąć zbiory w okolicach 550-600 gramów na jedną rośline (pamiętajmy jednak, że uprawianie konopi indyjskich w Polsce jest nielegalne!). Jest to odmiana łatwa w uprawie, plony można zbierać po około 55-65 dniach od posadzenia kiełkującego nasiona w ziemi. Działanie tej odmiany, mimo, że jest to hybryda, zwykle jest pobudzające, motywujące do działania. Odmiana ta zawiera wiele mircenu, czyli terpenu o działaniu przeciwbólowym i rozluźniającym. Palone white widow posiada charakterystyczny, sosnowo – cytrusowy smak.

Czy to legalne?


Same nasiona marihuany są w Polsce legalne, ponieważ nie zawierają nielegalnej substancji, mianowicie THC. Nasiona są legalne w Polsce do czasu, dopóki nie zostaną posadzone. Inaczej mówiąc, nasiona marihuany można kolekcjonować, ale nie uprawiać. W sklepie można nabyć kolekcjonerskie nasiona różnych odmian, ale nie topy (kwiatostany) marihuany. W Polsce Nie ma czegoś takiego jak uprawa, tudzież hodowla kolekcjonerska!
Art.  63.  [Nielegalna uprawa maku, konopi lub krzewu koki]

1. 
Kto, wbrew przepisom ustawy, uprawia mak, z wyjątkiem maku niskomorfinowego, konopie, z wyjątkiem konopi włóknistych, lub krzew koki,
podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

Jakość nasion
Z naszych nasion wyrastają największe topy marihuany, można to sprawdzić w krajach gdzie uprawa marihuany jest legalna. Nasze nasiona są feminizowane, wyrastają z nich rośliny żeńskie. Płeć konopi nie jest bez znaczenia, ponieważ żeńskie rośliny produkują zdecydowanie więcej głównej substancji aktywnej w konopiach, mianowicie THC.

Related Post