Zdrowie w prezencie Zdrowie Bongo: duże czy małe?

Bongo: duże czy małe?

Bongo to rodzaj fajki wodnej, w której można wygodnie palić susze ziołowe, czyli na przykład konopie siewne bogate w CBD lub marihuanę medyczną o wysokiej zawartości THC. Bongo ma prostą konstrukcję.

Składa się z pękatej (zazwyczaj) podstawy, do której nalewa się wody, z cybucha, którego końcówkę wprowadza się do podstawy, by zanurzyć ją w wodzie, z ustnika, z którego wdycha się dym, a czasem także ze sprzęgła, by uniknąć wyjmowania cybucha podczas wdychania zgromadzonego we wnętrzu bonga dymu. Pytanie tylko jakie bonga wybierać: duże czy małe?

Bongo o małych rozmiarach

Idealne do transportu ze względu na swoje małe rozmiary. Poleca się małych rozmiarów bonga wszystkim tym, którzy dopiero zaczynają przygodę z paleniem suszu w ten sposób. Mały cybuch zmieści oczywiście więcej suszu niż lufka, ale nie tyle, ile duży joint. Małe bongo również łatwiej doczyścić i nie trzeba się martwić o to, że w niektórych miejscach może być ciężko go używać.

Bongo średnie i duże

Sklep z bongami do palenia suszu konopnego zaopatrzony jest zazwyczaj w przeróżne rodzaje takich fajek wodnych. Średnie bonga i bonga o dużych rozmiarach są przeznaczone dla ludzi, którzy mają już jakieś doświadczenie z paleniem suszu. Paląc z dużego cybucha, można nabrać do wnętrza bonga bardzo dużą ilość dymu, więc gdy sprzęgło zostanie odetkane, ów dym dostanie się do płuc bardzo szybko i równie szybko użytkownik poczuje jego działanie. Takie zabiegi są polecane dla doświadczonych użytkowników, którzy znają profil działania danej substancji i są przygotowani na silne jej działanie!

Related Post