Zdrowie w prezencie Zdrowie Durban Poison – ciekawa odmiana marihuany

Durban Poison – ciekawa odmiana marihuany

Durban Poison

Durban Poison to popularna odmiana, która jest obecnie hodowana w Holandii. Jest ona sprowadzana z RPA. To  sativa, która nie jest łączona z innymi genami. Cieszy się sporym uznaniem tam, gdzie jest to legalne. Ale pamiętajmy, że w Polsce uprawa nasion konopi indyjskich jest nielegalna. Czym cechuje się Durban Poison? Jakie ma zalety? Czym wyróżnia się na tle innych odmian? O czym warto wiedzieć?

Durban Poison

Co ciekawe, liście i pąki Durban Poison są niezwykle obfite i duże. Dodatkowo posiadają żywicę, a smak przypomina anyż lub lukrecję. Growerzy mogą skorzystać z łatwego skrzyżowania DP, co pozwoli wywołać wcześniejsze kwitnienie. Plusem jest fakt, że roślina bardzo dobrze czuje się przy sztucznym świetle. High jest wysoki i podobny do tego, jakie dają odmiany Thai. Jest to roślina sprowadzona z Południowej Afryki. Już od lat cieszy się sporym uznaniem w wielu krajach.

Najważniejsze cechy

Nie od dziś wiadomo, że Durban Posion nie jest zwykłą odmianą. Jej Geny zostały docenione przez doświadczonych genetyków na świecie, dlatego DP posłużyła do tworzenia hybryd. Ma długą historię, a korzystanie z niej jest już tradycją w amsterdamskim otoczeniu. Roślinę ulepszono w latach 70-tych, a od tamtego czasu posłużyła ona wielu ludziom. 

Wielokrotna selekcja sprawiła, że Durban Poison jest odporna na niekorzystne warunki pogodowe w krajach europejskich. Faktem jest, że roślina nie jest wymagająca. Pozwala osiągnąć dobre plony nawet osobom początkujący. Odznacza się mocą i wydajnością, dlatego stanowi jedną z najbardziej cenionych odmian w seedbankach. Nasiona marihuany Durban Posion są polecane praktycznie każdemu odbiorcy. Uniwersalna odmiana ma wiele zalet. Zawartość THC wpływa na fakt, że coraz częściej po DP sięgają osoby mniej doświadczone. Haj zadowoli także starych wyjadaczy, którzy już od lat zajmują się hodowlą. 

Zawsze są rośliny feminizowane, a nasiona żeńskie. W Polsce nie ma mowy o hodowli do kolekcjonerskich celów. Nie możemy zatem nabyć topów marihuany w sklepie. 

Related Post