Zdrowie w prezencie Zdrowie Cytrusowy Lemon Haze

Cytrusowy Lemon Haze

green-house-seeds

Lemon Haze jest krzyżówką odmian Lemon Skunk i Silver Haze. Dzięki temu cechą charakterystyczną jest cytrynowy zapach i smak. Ta odmiana przez długi czas pozostawi w ustach cytrusowe aromaty. Mocna sativa nie jest poleca osobom początkującym. Uzyskany haj jest relaksacyjny i euforyczny. Czym cechuje się Lemon Haze? Jakie ma zalety? Jak działa ta odmiana marihuany? O czym trzeba pamiętać?

Cytrynowy Lemon Haze

green-house-seeds-nasiona

Nasiona lemon haze kupisz w Nasiona Marihuany

Kwiaty rośliny są zazwyczaj duże lub średnie, a konsumenci doceniają ciekawe faktury i kształty. Liście z kolei są nieco poszarpane i mają puszysty wygląd. Bursztynowe trichomy pokrywają topy, wpływając na ich żółtą poświatę. Lemon Haze, po prawidłowym curringu, ma silny aromat cytrusowy. Pod spodem znajduje się ostra i ziołowa nuta smakowa, jaką polubią miłośnicy szczepu Haze. LH ma niewiele wspólnych cech z Lemon Skunk, co jest zaskakujące. Po spaleniu, zauważalny jest gładki dym, który na wydechu wyróżnia się ziołowymi i cytrynowymi nutami.

Najważniejsze cechy LH

Miłośnicy LH wskazują, że jest to bomba z opóźnionym zapłonem. Trzeba kilka minut poczekać, zanim Lemon Haze ukaże swoje pełne efekty. Na początku odbiorcy będą odczuwać zmianę postrzegania bodźców zewnętrznych, a niektóre obrazy będą miały psychodeliczny wymiar. Co ciekawe, cechą rozpoznawczą jest rozwiązanie języka i chęć do rozmowy. Lemon Haze pobudzi każdego do działania, dlatego doświadczone osoby po zażyciu będą wykonywać codzienne czynności. Po pewnym czasie odczujemy działanie grawitacji, co przykuje nas do fotela. Tę odmianę najlepiej jest używać w wieczornych godzinach, gdyż nocne zażywanie wpłynie na trudności z zasypianiem.
Lemon Haze jest wybierana przez osoby, które walczą ze stresem, niepokojem i bólami. Niskie stężenie CBD i wysokie stężenie THC sprawia, że niektórzy odbiorcy doświadczają paranoi. Na początku trzeba wybierać niskie dawki. Warto zauważyć, że w Polsce uprawa marihuany jest nielegalna. Nie ma czegoś takiego, jak hodowla do celów kolekcjonerskich. Ponadto, nie zakupimy topów marihuany w sklepie.

Related Post