Zdrowie w prezencie Zdrowie Ogromne zbiory Critical Haze

Ogromne zbiory Critical Haze

critical haze

Nasiona marihuany nie mają THC. Trudno jest mówić u nasionach, nie wspominając o uprawie takich roślin. Pamiętajmy o tym, ze nie ma hodowli i uprawy do kolekcjonerskich celów. Nie możemy hodować tego w domu, czy też nabywać topów w sklepach. Nasiona są żeńskie, a rośliny feminizowane. W Polsce jest to całkowicie nielegalne. W państwach, gdzie jest to legalne, sporą popularnością cieszy się Critical Haze. Czym cechuje się ta odmiana marihuany? Jakie ma zalety? Jak działa Critical Haze? O czym warto wiedzieć?

Critical Haze

Nie jest to najpopularniejsza odmiana konopi, jednak ma wiele zalet. To jedna z tych odmian, jaka spełni oczekiwania wielu użytkowników. Growerzy z pewnością docenią ogromne zbiory, odporność rośliny i łatwość jej uprawy. Palacze z kolei polubią moc i walory smakowe i zapachowe produktu gotowego. Ilość i jakość żywicy na wysokim poziomie w tym wypadku jest na wagę złota. Nadaje się ona do przerobienia na rosin, BHO lub haszysz. Critical Haze to hybryda z przewagą genetyki Sativa. Co ciekawe, powstała z połączenie Amnesia Haze z Critical. To krzyżówka pomiędzy doskonałą genetyką z Hiszpanii i Holandii, co daje wiele zalet. Zawartość genów Sativa w tym wypadku wynosi ok. 60%. 

Właściwości Critical Haze

Ta odmiana jest niezwykle mocna, a zawartość THC bazuje na 18-22%. Co do działania, jest ono zrównoważone pomiędzy Sativą oraz Indicą. W mniejszych ilościach może poprawić nastrój, wpłynąć na kreatywność i uśmiech. Jeśli chodzi o większe ilości palenia, mogą one skutecznie przykuć użytkownika do fotela. Nie należy przesadzać z ilością, co sprawdzi się podczas integracji w gronie znajomych. Zapach i smak tej odmiany jest różnorodny i ciekawy. Można tutaj wyczuć pikantne nuty kadzidłowe, jakie pochodzą od Amnesia Haze. Nie zapominajmy też o słodkich owocach, co kojarzone jest z Critical. Aromat może nam przypominać anyż, a zapach jest bardzo intensywny i wypełnia otoczenie na długi czas. Critical Haze to konopia, jaką znajdziemy w amsterdamskim coffeshopie. 

Related Post