Zdrowie w prezencie Zdrowie Waporyzator przenośny – dla kogo?

Waporyzator przenośny – dla kogo?

waporyzator przenośny

Waporyzacja coraz częściej stosowana jest jako zamiennik palenia ziół i tytoniu. Jest to w pełni zrozumiałe, ponieważ metoda to jest zdecydowanie zdrowsza, niż tradycyjne palenie. Na rynku można spotkać więc ogrom urządzeń do inhalacji suszu ziołowego. Poniżej podpowiemy, kto powinien zdecydować się na przenośny waporyzator.

Waporyzator przenośny – co to jest?

waporyzator przenośny

Przenośny waporyzator z Konopnego Sklepu to niewielkie urządzenie służące do inhalacji ziół. Jego budowa składa się z kilku podstawowych elementów. Należą do nich:

  • ustnik,
  • bateria,
  • komora grzewcza,
  • wieczko komory.

Żeby cieszyć się pełnią aktywnych substancji wybranych przez nas ziół, musimy umieścić w komorze grzewczej wcześniej zmielony susz, podgrzać go do optymalnej temperatury i przyłożyć usta do ustnika i wciągnąć powstałą parę. Tak w skrócie działa waporyzator przenośny.

Kto powinien zdecydować się na przenośny waporyzator?

Przede wszystkim osoby zabiegane, które pragną cieszyć się swoistą ziołową aromaterapią, jaką jest waporyzacja, przez cały dzień. Przenośny waporyzator charakteryzuje się bowiem niewielkimi rozmiarami, więc zmieści się w torbie, kieszeni czy plecaku. Po drugie ich kształt oraz wygląd często przypomina e-papierosy. Dlatego ziołowa inhalacja w plenerze, na przykład na wycieczce nie będzie wzbudzać u osób postronnych oburzenia lub zdziwionych spojrzeń. Przenośne waporyzatory są pod tym względem naprawdę dyskretne. Ponadto wysokiej jakości modele przenośne dorównują jakością pary stacjonarnym waporyzatorom.

Related Post