Mensil w pigułce

mensil lek na potencję

Mensil jest preparatem zawierającym 25 miligramów sildenafilu w jednej tabletce. Jest skutecznym lekiem, który pomaga wielu mężczyznom w walce z zaburzeniami erekcji, które stają się problemem cywilizacyjnym. Czym jest preparat Mensil, w jaki sposób działa i kiedy go przyjmować? Odpowiedzi na wszystkie te pytania znajdują się w poniższym artykule.

Mensil: co to jest?

Preparat Mensil jest lekiem, który jest dostępny bez recepty w niemal każdej aptece. Jego substancją czynną jest sildenafil, a więc substancja, która obniża ciśnienie tętnicze krwi, rozszerza naczynia krwionośne, w tym te w znajdujące się w prąciu, tym samym ułatwiając napływ krwi do członka.

Sildenafil nie wpływa na wzrost popędu płciowego, więc do jego prawidłowego działania wymagana jest obecność bodźca seksualnego wywołującego w przyjmującym lek mężczyźnie podniecenie. Bez tego elementu preparat okaże się nieaktywny.

Kiedy i jak stosować Mensil?

Mensil występuje w formie gotowych do żucia tabletek. Dostępny jest do kupienia np. na tej stronie internetowej. Działanie leku zaczyna się po około 12 minutach, jednak warto zażyć go na pół godziny do godziny przed planowanym stosunkiem, aby stężenie preparatu we krwi było jak najwyższe. Lek działa około pięciu godzin i umożliwia osiągnięcie pełnej erekcji, którą będzie można utrzymać, by odbyć satysfakcjonujący stosunek seksualny.

Kilka ważnych informacji

Przed użyciem preparatu Mensil warto skonsultować się z lekarzem specjalistą. Opinie o leku Mensil są pozytywne, ponieważ jest preparatem bezpiecznym, niemniej warto wykluczyć potencjalne czynniki uniemożliwiające przyjmowanie leku. Zaliczamy do nich między innymi problemy sercowo-naczyniowe, niewydolność wątroby czy nerek, a także przyjmowanie leków z grupy azotanów. Cena preparatu Mensil może różnić się w zależności od apteki, w której będzie kupowany.

Related Post